Gzymsy gipsowe i styropianowe

Zgodnie z definicją encyklopedyczną gzyms jest elementem architektonicznym, który wystaje przed lico muru i zabezpiecza elewacje przed ściekającą wodą deszczową. Coraz częściej ten element ma także funkcję ozdobną. W tym wypadku wykonany zostaje zazwyczaj z kilku profilowanych listw i dodatkowo udekorowany.

W naszej ofercie udostępniamy gzymsy gipsowe. Dużą zaletą tego rodzaju sztukaterii są ostre, wyraziste kształty, jak też duża plastyka materiału, która pozwala stworzyć ciekawe, bardzo precyzyjnie wykonane kształty profili oraz zdobień. Wykonane przez nas produkty zapewniają wyjątkową estetykę wnętrz i ich niepowtarzalny charakter.

Jako doświadczony producent sztukaterii wykonujemy także gzymsy styropianowe, które nie posiadają tak charakterystycznych form jak zdobienia z gipsu, ale są prostsze w montażu i tańsze przy zakupie. Ponadto mogą być malowane, co pozwala na nadanie budowli unikalnego wyglądu. Dostępne w naszej ofercie elementy tego typu mogą być montowane bezpośrednio na elewacji (nawet ocieplonej).

Realizacje oferowanych elementów powstają na specjalne zamówienie naszych Klientów. Przykładamy ogromną wagę do precyzyjnego wykonania każdego elementu sztukaterii, tak by w pełni odzwierciedlały założenia projektowe. Ponadto dbamy o ich bezpieczne długoletnie użytkowanie, w związku z czym do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty.
» copyrights (c) Folmax
» Wszelkie prawa zastrzeżone

» projekt i wykonanie: jmgroup.eu

 

 

Folmax | 05-555 Tarczyn | ul. Nadarzyńska 12 | tel.: 501 700 862 | biuro@folmax.pl