Pracownia sztukaterii „FOLMAX” istnieje od 1998r. Jesteśmy firmą, która nie posiada oferty katalogowej, nie prowadzimy sklepu, nie sprzedajemy sztukaterii jako artykułu, nie wysyłamy naszych wyrobów kurierem. Jak sami Państwo widzicie różnimy się od konkurencji przynajmniej na pierwszy rzut oka, ponieważ dla nas sztukatorstwo to nie interes, to pasja i bardzo przyjemny sposób spędzania czasu.

Proponujemy Państwu właściwie to wszystko co nasi koledzy z konkurencji, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać każdy rodzaj sztukaterii gipsowej lub wykonać i zamontować każdy projekt z jakim Państwo się do nas zwrócicie. Od początku istnienia naszej pracowni wykonaliśmy wiele ciekawych projektów. Były to zarówno wnętrza współczesne i stylowe z kilkudziesięcioletnią historią.

Nasza pracownia od 2003r. wykonuje także sztukaterię na elewacjach budynków. Sztukaterie elewacyjne wykonane są metodą lekkich profili styropianowych powlekanych elastyczną żywicą akrylową.

Sztukateria to bardzo piękne i szlachetne elementy ozdobne lub wspaniałe tło dla pięknych rzeczy jakie Państwo chcecie zaprezentować w swoim domu albo firmie.

Dziś sztukateria przede wszystkim ma sprawiać ludziom wrażliwym na piękno przyjemność spędzania czasu w atrakcyjnym wnętrzu.

Wasze domy choć czasami proste w formie poprzez odpowiednie elementy sztukaterii elewacyjnej mają postać eleganckich budowli.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszych realizacji i mamy nadzieję, że udało nam się przedstawić sztukaterię w bardziej codziennej formie.

 


» copyrights (c) Folmax
» Wszelkie prawa zastrzeżone

» projekt i wykonanie: jmgroup.eu