Sztukateria gipsowa i styropianowa

Terminem „sztukateria” określa się stiuki oraz inne elementy ozdobne wykonane z gipsu, styropianu bądź żywicy poliestrowej. Najczęściej spotykane są elementy odlewane, które następnie zostają zamontowane do odpowiedniego podłoża. Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu wyjątkową sztukaterię elewacyjną, realizowaną na specjalne zamówienie.

Realizacja odbywa się w naszej pracowni, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz wysokiej jakości materiałom i innowacyjnym technologiom. Sztukateria gipsowa pozwala na stworzenie wyrazistych profili i zdobień o wyraźnie zarysowanych konturach, zaś styropianowa umożliwia szybki i łatwy montaż oraz daje możliwość pokrycia warstwą farby w dowolnym kolorze.

Szeroki wybór rodzajów daje bardzo wiele możliwości dekoracji. Pozwala to na dowolne kształtowanie wyglądu elewacji obiektu, my zaś umożliwiamy realizację ozdób w dowolnie przez Państwa zaprojektowanym kształcie. Sztukateria gipsowa, jak i styropianowa mogą zostać wykorzystane do ozdoby na powierzchni całej budowli bądź tylko na frontowej części lub na narożnikach.

Bez względu na wykorzystany rodzaj materiału nasze realizacje odznaczają się wyjątkową estetyką oraz precyzyjnym wykonaniem. Ponadto jest bardzo odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dzięki naszym produktom zewnętrzne ściany obiektów uzyskują warstwę ochronną, a także dodatkową izolację termiczną i akustyczną.
» copyrights (c) Folmax
» Wszelkie prawa zastrzeżone

» projekt i wykonanie: jmgroup.eu

 

 

Folmax | 05-555 Tarczyn | ul. Nadarzyńska 12 | tel.: 501 700 862 | biuro@folmax.pl